Kilka słów o nas...

- Opieka nad osobami niepełnosprawnymi
- Opieka nad osobami starszymi

Dom Opieki - Warszawa, Marki, Zielonka, Laski.

O Nas

Domy Seniora to kilka ośrodków, które oferujące profesjonalną obsługę osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy z domów położony jest w malowniczej okolicy oraz daje możliwość skorzystania z uroków infrastruktury oraz uroków natury regionu.

Codziennie troszczymy się o bezpieczeństwo naszych gości. Dbamy o to, aby Seniorzy czuli się tu dobrze oraz traktujemy ich tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani. Dokładamy wszelkich starań, aby panowała tu miła atmosfera. Opieka nad osobami wymagającymi troski i pomocy to duże wyzwanie i odpowiedzialność, dlatego stworzyliśmy trzy ośrodki, które są wyjątkowymi miejscami, pod każdym względem.

Nasz personel

Personel, który mają Państwo do dyspozycji to ludzie z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz pasją.

Każdego dnia wkładamy w swoją pracę całe nasze serca, aby nasi pensjonariusze czuli się jak w domu i spędzali u nas miło czas. Nad gośćmi czuwają:

Opieka pielęgniarska

Opiekunki medyczne

Terapeuci zajęciowi

Rehabilitanci

Psycholodzy

Personel sprzątający

Jesteśmy by pomagać !

Dla nas najważniejsza jest jakość oferowanych przez nas usług. Dlatego nasi pracownicy są precyzyjnie weryfikowani przed podjęciem pracy w naszych ośrodkach. Chcemy, aby nasi goście czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego najważniejsze jest dla nas doświadczenie pracowników oraz ich nastawienie do życia, bo najważniejsze dla nas jest dawanie naszym gościom ciepła oraz radość każdego dnia.